درباره ما

درباره ما

ما رویای شما را به واقعیت تبدیل می‌کنیم

امضا: فروشگاه آنلاین اسمارت اسپای

امیر طهماسب / مدیر

تیم اسمارت اسپای با فراهم کردن بستر مناسب برای عرضه محصولات پیشرو در خدمت شماست

متخصصان و دست اندرکاران فروشگاه آنلاین اسمارت اسپای بیش از دو دهه در حوزه فناوری‌ها و تکنولوژی‌های الکترونیک و محصولات خاص سابقه علمی و فنی دارد و در مرزهای تکنولوژی فعال است.

پیشرفته‌ترین محصولات امنیتی، نظارتی، مخفی، تعقیب و مراقبت و گجت‌های پیشرفته در این مرکز تولید شده یا توسعه داده می‌شود و با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار داده می‌شود.

اسمارت اسپای هم‌زمان با ارائه محصولات مورد نیاز مشتریان همواره همراه آنان است و با مشاوره تخصصی و پشتیبانی مناسب فنی و تخصصی، مشتریان را در رسیدن به اهداف مورد نظر خود راهنمایی و حمایت می‌کند.

دریافت کالای مناسب و پشتیبانی صحیح حق ذاتی هر مشتری است و حفظ و حمایت از حقوق مشتریان همواره سرلوحه فعالیت‌های مجموعه فروشگاه آنلاین اسمارت اسپای است.

تیم متخصصان فروشگاه آنلاین اسمارت اسپای

حمل رایگان

با توجه به قیمت رقابتی و کیفیت کالا و خدمات پیشنهاد ما استفاده از گزینه ارسال پستی است. با انتخاب این گزینه بسته‌ها به‌صورت رایگان برای مشتریان ارسال خواهند شد.

پرداخت مطمئن

در فروشگاه آنلاین اسمارت اسپای، از طریق درگاه‌های امن بانکی و گزینه‌های پرداخت متنوع، با اطمینان پرداخت کنید.

پشتیبانی مشتریان

ما در واحد ارتباط با مشتریان و پشتیبانی پاسخگوی همه تماس‌های شما هستیم و تلاش می‌کنیم با پشتیبانی در کوتاه‌ترین زمان و بهترین کیفیت تجربه خوشایندی برای شما خلق کنیم.